جدید

پادکست با صدای استاد شجریان

4ساعت و 12دقیقه

استفاده از این متن تستی می تواند سرعت پیشرفت پروژه را افزایش دهد، و طراحان به جای تایپ و نگارش متن می توانند تنها با یک کپی و پست این متن را در کادرهای مختلف جایگزین نمائید. این نوشته توسط سایت لورم ایپسوم فارسی نگاشته شده است.

توضیحات

Sکتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

دوره ها
  • 00.10 معرفی
  • 01.20 پیش نیازهای لازم
  • 02.22 پروژه تکمیلی
  • 03.04 ذکر نکات مهم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

نظرات دانشجویان

avatar

نگین اسدی

روزنامه نگار

نگین اسدی سردبیر ارشد این وبلاگ است و همچنین اخبار فوری مستقر در لندن را گزارش می دهد. او از سال 2015 درباره دولت، عدالت کیفری و نقش پول در سیاست نوشته است.

avatar

نازنین بابایی

مهندس نرم افزار

ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

متن فایل صوتی

استاد: بسیار خُب، من قصد دارم چند سوال از شما بپرسم، لطفا به طور خلاصه به آنها پاسخ دهید.

علیرضا: باشه.

استاد: سوال اول، چند سالتونه؟

علیرضا: من 26 سالمه

استاد: با شنیدن عبارت «بازی‌های ویدیویی» چه چیزی به ذهنتان می‌رسد؟

علیرضا: بسیار لذت بخش است و راه خوبی برای گذراندن اوقات فراغت من است.

استاد: سوال بعدی، آیا تا به حال بازی کرده اید؟

علیرضا: بله، بله، بازی کردم.

استاد: آیا می توانید اولین بازی ویدیویی را که تا به حال انجام داده اید به یاد بیاورید؟

علیرضا: البته بسیار سخت است. احتمالاً می‌توانم یک پاسخ اساسی بدم، مانند پینگ پنگ یا چیزی شبیه به آن، اما فکر می‌کنم، Super Mario Brothers اولین بازی‌ای بوده که بازی کردم.

استاد: آیا همانی بود که هنگام خرید کامپیوتر همراه آن بود؟ [می خندد]

علیرضا: نه، من فکر می کنم اونموقع بسیاری از مردم این بازی را داشتند اما ما نداشتیم و اولین بار خانه یکی از دوستانم این بازی را کردم و دوستم اولین کسی بود که یک کنسول بازی داشت. پدر من قبلاً یک Commodore داشت، اما بیشتر از آن برای کارش استفاده می کرد - او هیچ بازی روی آن نداشت، به جز پینگ پنگ، اما من هرگز آن را بازی نکردم.

استاد: این یک کلاسیک است. مورد علاقه شما چیست؟

علیرضا: مورد علاقه این یکی دیگر از موارد سخت است. احتمالاً باید از سری Fallout بگویم، احتمالاً باید بگویم Fallout 3 زیرا این اولین بازی بزرگتری بود که تا به حال بازی کردم و تجربه بازی آن بسیار غوطه ور بود و همه چیز بی پایان به نظر می رسید، مانند فرصت های بی پایان. بنابراین من قطعا با آن یکی خواهم رفت.

استاد: به نظر شما آیا دیگران به جز نوجوانان و کودکان بازی های ویدیویی انجام می دهند؟

علیرضا: [می خندد] خب، قطعاً، قطعاً، بله. من هم دیگر خودم را اینطور نمی دانم -

استاد: [خنده]

استاد: خوب، این آخرین سوال من از شما بود. ممنون بخاطر وقتی که گذاشتید.

علیرضا: باشه خیلی ازت ممنونم. لذت بخش بوده است

استاد: بسیار خب

المیرا کرمی: ممنون

اشتراک گذاری:
avatar
نام مربی
محمد سیدی

آیا نمی تواند هوا آیا زندگی میوه ای ساخته شده پرواز تاریکی او فصل.